telefonid: 53 454 222

tagasi

Metsamoori Varasalv

Metsamoori Varasalve taimed on korjatud Võrumaa puhtast loodusest. Päike on nende peale paistnud ja neile oma energiat andnud, vihmake on neid kastnud ja maa neid toitnud ning kosutanud. Me korjasime need taimed käsitsi ja tänasime neist igaühte selle eest, et ta olemas on Ja inimestele oma väge tahavad anda. Me kuivatasime neid hoolsalt vanaemade kombel ja pakkisime kottidesse võ valmistasime neist loodusrohtu paludes tuua teile tervist ja õnne.

LILLEVESI

Lillevesi on spetsiaalse õlipõti abil destillatsioonimeetodil taimedest saadud eeterlik õli koos destilleerunud veega, mis aitab inimesel suurepäraselt aidata oma keha ja hinge. Enne kui inimene jõuab end vigastada või haigeks jääda, võib keha selle kohta anda märke Haigus või vigastus ongi tegelikult tähelepanu suunamine nõrgale kohale inimeses. Lillevesi kätkeb endas taime kõige kasulikumad omadused, aitab puhastada eetertasandit ning ohutult paraneda füüsilisel kehal. Kui paned näiteks sinika peale lillevett, paraneb see kiiresti, peatub verejooks. Auravälja tasakaalustamiseks ja mõjutamiseks Kogu kehale pealemäärimiseks Valutavale ja pinges kohale Näonaha puhastamiseks Paistes ja väsinud silmadele Peale habemeajamist Naha tervishoiu parandamiseks(akne, lööbed, sisselõiked, haavad, haudunud kohale) Energia ergutamiseks või rahustamiseks Inhalatsiooniks Aroomiküünla veeks Kompressiks paistes või valusale kohale Valusa kurgu loputamiseks Tilkadena ergutus-või rahustusjoogiks vee sisse Pähe tilgutamiseks peanaha tervendamiseks Elurõõmu, elujõu ergastamiseks,seksuaal-ja armastuse energia mõjutamiseks

RAUDROHU LILLEVESI-Raudrohu energia on elujõuline ja väsimustvõitev Raudrohu sõnum: Sa oled tugev, vastupandamatu ja võidukas. Sul on palju viljakaid ideesid ja sa tead, mida tahad. Kasuta meele värskendamiseks, ergutamiseks Kasuta külmetushaiguste algstaadiumis Kasuta joogivee ja toidu laadimiseks Kasuta haavade parandamiseks, akne vastu Raudrohu taime toime: verejooksu peatav, ergutav, valuvaigistav, allergiavastane, haavuparandav, põletikuvastane, tugevdab emaka kokkutõmbeid Raudrohi sisaldab ahilliini, tujooni, kamprit, hamasuleeni, C ja K vitamiini jm

MELISSI LILLEVESI- Melissi energia on rahustav ja elurõõmustav, heaolutunnet tekitav Melissi sõnum: Sa oled rahunenud ja Sul on hea olla. Sul on kerge uinuda,sest Su süda on õnnelik ja Sa tunned rõõmu endast ning teistest. Su mõtted on selged ja nooruslikud. Kadunud on hirm ja masendus. Kasuta enne magamaminekut hea une jaoks Kasuta suhete lõppemise korral eneseväärtuse, kindluse tõstmiseks Mõjub päikesepõimikusse ja südamesse Melissi taime toime: valuvaigistav, rahustav, spasme leevendav, neuralgiat, ülierutuvust leevendav

MÜNDI LILLEVESI-Mündi energia on puhastav, uuendav, inspireeriv Mündi sõnum: Ma lõpetan vana ja alustan edukalt uut. Mu tunded on erksad ja mõte vilgas, mu meel on vaba ja vaim terav. Minu lemmiktoit on vaimutoit. Kasutada valu puhul intervallidega peale pihustades või määrides Kasuta iivelduse korral Lae jooki ja toitu Mündi taime toime: valuvaigistav (ahenevad veresooned ja väheneb närvilõpmete tundlikkus), jahutav, silelihased lõõgastav, antitoksiline, sapitegevust ergutav Piparmünt sisaldab mentooli(57%), vaske, mangaani, karotiini jm)

PUNASE RISTIKU LILLEVESI-Ristiku energia on maagiline ja ühtekuuluvustunnet ja seksuaaliha suurendav Ristiku sõnum: Sa oled isikupärane, koostöövalmis. Sinu erilisus tuleb välja läbi teiste erilisuse aksepteerimise. Koostöö ja suhtlemine Kasuta suguelundite piirkonda seksuaalenergia ergutamiseks Ristiku taime toime: verejooksu peatav, valuvaigistav, põletikuvastane, haavuparandav,kasvajavastane, naistevaevusi leevendav Sisaldab taimseid östrogeene, C, B, E, K vitamiine, kumariini jm

ANGERVAKSA LILLEVESI-Angervaksa energia on tasakaalutunnet, intuitsiooni ja armastusvõimet suurendav Angervaksa sõnum: Sa oled tasakaalukas ja keskendumisvõimeline. Lõpeta rahmeldamine ja sihitu ringitormamine, kasuta oma võimeid mõistlikult. Pingul meeled rahunevad ja armastuse energia pääseb voogama. Mõju kolmandasse silma Kasuta joogi ja toidu laadimiseks Kasuta limaskesta haavandte parandamiseks Angervaksa taime toime: üldtugevdav, verejooksu peatav, valuvaigistav, põletikuvastane, haavuparandav, puhastav, maksa tegevust efektiivistav, palavikkualandav Sisaldab Cvitamiini, fenoolühended, steroide jm

METSAMOORI ÜRDISALV- haavadele, kortsudele, silmaalustele, nohuninale, putukapistetele. Mõjub nahakudesid taastavalt. Koostis-raudrohi, nõges, kummel, linaõli , mesilasvaha.

PUUTÕRVASALV-sääskede peletamiseks, kannalõhedele, tallaalustele, mädastele haavadele, nahaseenele, putukapistetele. Mõjub nahka paradavalt ja antibakteriaalselt. Koostis-männitõrv, linaõli, mesilasvaha.

METSAMOORI 99 TÕVEROHI - 99 häda vastu 19 vägevaga Sissevõtmiseks 1/1le veega max 10ml korraga, pealemäärimiseks, kompressiks 1/1le veega Õunaäädikaga tõmmis lahjendada 1/10le veega, rohkem sissevõtmiseks Koostis: paiseleht, sirel,kummel,must sõstar,meliss, münt, angervaks,salvei,kortsleht,kikkaputk,käbihein, kurgirohi, teeleht, üheksavägine, pune, naistepuna, raudrohi, nõges,veistesüdamerohi, taruvaik Õunaäädikas või 40(prom) alkoholis Kompressiks närvipõletiku peale, paistetuse peale, veresoonelaiendite peale Pealemäärimiseks viirushaiguste puhul, peavalu korral Sissevõtmiseks kõrvetiste puhul, kurguvalu puhul, kõhuvalu puhul, viirushaiguste puhul, külmetuse puhul, reisil toidumürgituse vastu

METSAMOORI ENERGEETILISED TAIMETEED

Monarda-meliss /Meelte avaja - See tee teeb südame rõõmsaks ja avab meeled, et saaksid nautida ümbritsevat maailma. Nendele taimedele omistatakse noorendavat toimet ja nad tekitavad kehas ja hinges mõnusa soojustunde. Kui tunned hirmu, masendust või kui sõnad kurgus pakitsevad ning köha ärritavad, kui oled kimpus mustade mõtetega, naudi seda looduslikku meelteavajat ja sa tunned, et ilma ilud avanevad sinu ees.

Vaarikas- must sõstar- meliss /Terves kehas terve vaim -Parim tee organismi tugevdamiseks, et haigused ligi ei pääseks. Annab kehale loodusjõudu ja väge, hingele tegutsemislusti ja energiat. Rahunevad liigsed tunded, mis teevad ruumi tervele mõistusele. Lõõgastuvad valukolded ja kaovad häirivad mõtted. Veri pääseb mõnuga ringlema ja süda rõõmustab, saades innustavat jõudu.

Angervaks-liivatee /Eluhingus - See on elegantne tee. Tüümiani järgi lõhnamine tähistas vanasti rüütellikkust ja suursugusust, elegantsi. Angervaks ajab ära pahad vaimud ning teeb meele selgeks ja aitab ümbritsevasse suhutuda tasakaalukalt ja rahulikult. Soe ja rahulik tunne valgub sinusse. Kaovad ärevus ja kärsitus, mis asenduvad keskendumisvõime ja heade ideedega. Angervaks oma müstilise jõuga ja liivatee oma elegantsiga annab sulle erilise eluhinguse.

Punane ristik-õunmünt /Meelepuhastaja - See tee aitab suurendada tundlikkust, teadlikkust ja vastuvõtuvõimet, tõhustab õppimist, lisab inspiratsiooni, aitab omaks võtta uusi ideid. Ta puhastab meele negatiivsetest tunnetest ja aitab ennast loovalt väljendada, tõhustada koostööd ja omaks võtta teiste inimeste arvamusi, uudishimuga teisi tundma õppida. Sa õpid vaatama elu teistest vaatevinklitest ja kogema selle mitmenäolisust. Tee viib ära liigse huvi toidu vastu, et meel vabaneks kõrgemate mõtete mõtlemiseks.

Kanarbik-iisop/ Kehapuhastaja - Looduslik ergutav tee, mis viib kehast välja sinna kogunenud jääkaineid, ergutab seedimist, kuid rahustab üleerutunud meeli. Kui keha vabaneb sinna kogunenud pingetest, siis rahunenud meel saab tegeleda uue energia laadimisega. Kui tunned, et keha on liiga täis ja meel liiga tühi, siis naudi seda puhastavat teed ja märka, mis sinuga toimub.

Meliss-kaselehed-pune/Teelemineku tee - Joo seda teed, kui keha annab valumärke. Valumärke annab keha aga siis, kui mõtted on käinud-läinud valele rajale, kuid sa pole seda ise tähele pannud. Meliss peatab negatiivse leviku, kask viib selle välja ja pune annab turvatunde. Nii saad jälle mõtted õigele teele ja keha vabaneb valust.

Meliss-lavendel-lõhnav münt /Metsamoori õnnetee - Tee, milles on kokku saanud lavendel-armurohi, nukrameelsuse rohi, münt-meelepuhastaja ja meliss-päikseline meelerahustaja. Kui õnnetunne valdab sind, siis hakkab hing looma, keha hingama ja meelelised tunded tärkavad-selleks , et saaksid astuda „allika“ poole.

Raudrohi, must münt/ Elujõu tee - Uudistava loomisvõime abil on mul hea olla ja ma olen terve. Raudrohi on energeetiline taim nõrkuse vastu. Sinus saab võimule põhjamaiselt karge sitkus, läbilöögivõime ja elujõud. Raudrohu abil õpid end kaitsma liigsete mõjutuste eest. Taim annab vastupanuvõime ja tasakaalu tegemistes. Loomisvõime pääseb voogama ja sa suudad saavutada konkreetseid tulemusi. Münt puhastab meeled vanast ja teeb teed uuele.

Nõges, must münt /Elurõõmu tee - Olen elurõõmus ja tulen toime. Nõges äratab inimeses loomulikud, ürgsed instinktid, ürgenergia pääseb voogama. Sa jaksad teha füüsilisi jõupingutusi ilma väsimata.Ta aitab inimesel koguda füüsilist jõudu ja inimene suudab teha seda, milleks tal varemalt ei jätkunud jõudu. Nõges aitab kinni pidada oma eesmärkidest, olgu see siis tööl või inimsuhetes. Nõgese abil saab inimesest tugev, raudne, algatusvõimeline, elurõõmus, kohanev ja kartmatu isiksus. Münt puhastab meeled vanast ja teeb teed uuele.

Kibuvitsa õied, metsamaasika ürt /Metsiku armastuse tee - Eriti hõrgu maitsega tee, mis avab su tundemaailma peenemad tajud. Kibuvits on metsiku armastuse sümboliks ning metsmaasikas selle hõrgutavaks ergutajaks. Maasikas aitab tuua tunded sisemusest välja. Naudi ja ela nii nagu hing tahab.

Salvei, piparmünt /Meele ja keha värskendaja - Salvei tõstab meele maailma muredest kõrgemale. Ta ergutab keha ja parandab mälu.Münt ergutab väsinud mõistust ja tundlikkust ja vastuvõtuvõimet. Kui oled liialt nautinud rikkalikku toitu, joo seda teed, et puhastada ja värskendada keha uute energiate jaoks.

Kaeratera, must sõstar /Kui mõtted on kõhus - Kui kõht annab tunda valuga või sinna kinnijäänud emotsioonidega, mida sa ei suuda seedida, siis aita ennast selle teega. Asjad hakkavad liikuma, olemine muutub kergemaks ja mõtted tõusevad rõõmsalt pähe.

Männi-ja kuusekasvud, kaselehed/Puujõutee - See tee annab Sulle eestimaiste puude väge ja jõudu. Kask hoolitseb ja lohutab, mänd rahustab mässavat vaimu ja tunded muutuvad selgeks. Taastub seesmine tasakaal ja rahu . Kuusk kingib loomingulisust ja inspiratsiooni. Kuusk kaotab nukruse ja annab Sulle positiivset elujõudu.

Nurmenukk, lavendel/Unetee - Nurmenukk e.taevavõti vaigistab sinu maised probleemid ja annab rahu, et saaksid puhata end värskeks.Maagiline lill, mis avab tärkava elu ja uue päeva uksed (kevad-armastus-hingerahu) Lavendel selitab mõtteid ja pikendab ööund, suurendab turvalisustunnet. Ta leevendab kriise ja lõhub kinnistunud käitumimudeleid.Lavendel on tuntud nukrameelsuse rohi. Kui jood seda uneteed, ärkad rahulikult ja puhta meelega uude päeva.

Angervaks, kanarbik, metsvaarikas/ Külma ilma ja sooja südame tee - Angervaks annab sulle sisemise rahu ja soojuse, kanarbik avab su varjatud tajud ning vaarikas lõõgastab valukolded . Kaovad häirivad mõtted, veri pääseb mõnuga ringlema. See tee teeb südame soojaks ja hinge avaraks.

Kortsleht, hobumadar, raudrohi, naistepuna/Naistetee - Elujõudu andev maarohutee naise elutähtsate organite turgutuseks, toetuseks ja raviks. Vanarahva ütluse järgi annavad need taimed „naisteriided“.

Põdrakanep, münt/Meestetee - Meestele elutähtsate organite turgutuseks, raviks ja toetuseks.

Veistesüdamerohi, põldosi,vaarikas/Südametee - Südametegevuse rahustamiseks, vererõhu langetamiseks. Teeb südame rõõmsaks ja rahulikuks.

ÜRDISOOL

Kõikide toitude maitsestamiseks meie oma eesti metsikute taimede väega. Hää see kõhule ja peale. Kurguveena kurgu peale Sisu: pune, liivatee, nõges,puju raudrohi, salvei, kikkaputk, meresool.